Flora curl Gentle Curl Comb - hřeben s širokými zuby

Kód: 1000299
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben se širokými zuby a ultrajemným povrchem, který klouže po vašich vlasech aniž by je poškozoval. Jemně rozmotává kudrlinky a zacuchance, aby je během vyživování a stylingu zbavil uzlíků, zamotání a zacuchání bez zbytečného tahání a vypadávání vlasů. Je ideální pro použití u dospělých i dětí!

Jak používat: Rozdělte si vlasy na malé části. Začněte od konečků vlasů a jemně se rozčešte až ke kořínkům. Opakujte v každé části do úplného rozčesání.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když si pročešete vlhké kudrlinky s naneseným kondicionérem. Může být použit po aplikaci Organic Rose & Honey Leave-in Detangler k lepší definici kudrn.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče a hřebeny
Číslo produktu:: 1000299

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OMhKQfEg

Flora & Curl je 100% přírodní, vysoce výkonná řada péče o vlasy pro suché a texturované vlasy (od vlnitých, zvlněných až po kudrnaté a afro). Společnost F&C se narodila, aby narušila trh s produkty v oblasti péče o kudrnaté vlasy s nízkou kvalitou, zatěžujícími produkty, které jsou často naplněny aditivy. Naše receptury pro péči o vlasy jsou čisté a absolutně prosté jakýchkoliv pochybných přísad, sulfátů, sulfitů, silikonů, minerálních olejů, petrochemikálií, palmového oleje, syntetických barviv, syntetických barviv, DEA, TEA a umělých parfémů. Naše výrobky dodávají 100% hydrataci na bázi rostlin pro měkčí a lépe zvládnutelné vlasy.

Co nás činí jedinečnými - nabízíme lázeňský a wellness přístup k péči o vlasy a všechny produkty jsou navrženy tak, aby umožnily našim zákazníkům, aby se mohli pyšnit péčí o sebe, včetně vlasů. Od promyšleně navržených obalů, které skutečně umožňují našim botanickým složkám prosvítat, sladkým vůním, přivádíme vaše kudrnaté vlasy zákazníkům jedinečnou vlasovou terapii a zážitek.

Naším posláním je revoluce v péči o vlasy pro nejcitlivější typy vlasů tím, že z nejlepších dostupných surovin vyrobíte ty nejlepší přírodní produkty.

Baleno s láskou
Obaly tvoří třetinu odpadu na světě. Ve společnosti Flora & Curl věříme v důležitost udržitelnosti. Používáme ekologicky šetrné obaly a dodací materiály, které jsou minimalistické, biologicky rozložitelné, recyklovatelné a opakovaně použitelné.

Flóra a fauna
Naše receptury jsou bez krutosti a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Made Local
Od konceptu po vytvoření je každý krok našeho procesu vývoje produktů ve Velké Británii. Abychom ušetřili peníze, nepřijímáme zkratky ani kompromisní složky. Místní výroba zajišťuje praktický přístup a kontrolu kvality v každé fázi, protože pro Vás vyvíjíme vzrušující a efektivní produkty: naše zákazníky. Podnikáme kroky k lokalizaci výroby a přepravy tam, kde je naše poptávka.