Curls & Potions Supreme Curl Detox - detoxikační maska

Kód: 1001506
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to detoxikační maska, na kterou jste čekali. Představujeme vám druhý produkt z naší NOVÉ kolekce Supreme, Supreme Curl Detox.

Supreme Curl Detox posouvá vaši cestu vlasů na novou úroveň tím, že detoxikuje vaše vlasy a vlasovou pokožku a zároveň vám poskytne dobrý základ, aby se hydratace vrátila dovnitř vlasů. Každý pramen bude silnější, měkčí a vaše kadeře se začnou vracet do své nejlepší podoby.

Je nabitý úžasnými ingrediencemi, na kterých jsme nešetřili. Dýňový a švestkový olej, Bentonitový jíl, Kaolinový jíl, Neem Powder, Kořen proskurníku, abychom jmenovali alespoň některé :)

240 ml

Použití:

Aplikujte na vlasy rozdělené do sekcí pro rovnoměrné rozložení. Zakryjte vlasy plastovou čepicí a nechte působit 30 až 45 minut, s teplem nebo bez něj. Používejte každé 4 týdny až 6 týdnů.

Složení:

Distilled water infused with Marshmallow Root, , Nettle, Slippery Elm, Horsetail, Flaxseed, Aloe Vera Juice Rhassoul Clay, Coconut Milk, Bentonite Clay, Pumpkin Seed Oil, Apple Cider Vinegar, Honey, Olive Oil, Kaolin Clay,  Neem Powder, Brahmi Powder, Tulsi Powder, Plum Oil, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Beet Sugar, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Activated Charcoal, Fragrance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící
Vlnité vlasy: Vlnité vlasy
Kudrnaté vlasy: Kudrnaté vlasy
Protein: S proteinem
Nízká poréznost: Nízkoporézní
Vysoká poréznost: Vysoká poréznost
Hustota vlasů: Jemné i husté vlasy
Cruelty free: Cruelty free
Vegan: Vegan
Glycerin: Bez glycerinu
Číslo produktu:: 1001506

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CurlsandPotions

Curls and Potions byla založena se špetkou rebelského bojového ducha a špetkou touhy měnit jednu kudrlinku za druhou. Jedna bojuje s rakovinou prsu a jedna chce co nejlépe vyživit kudrlinky a kudrlinky, zrodila se myšlenka zaměřit se na způsoby, jak propojit zdravé vlasy s celkovým zdravím.

Každý nápad začíná problémem a ten náš byl jednoduchý: zdravé vlasy, zdravý život a úžasná péče. Myšlenka mít jedno bez druhého prostě nedávala smysl. Zaměřili jsme se na změnu způsobu, jakým přemýšlíme o celkovém zdraví a vlasech. A jak jsme to napravili? Vzali jsme ingredience, které pomáhají k celkovému zdraví, doplněné špetkou starých tradičních vlasových receptur a vytvořili jsme nové směsi, které Curls & Potions® potřebovala, aby pomohla změnit způsob, jakým se díváme na vlasy a zdraví. Zdravé vlasy + zdravý životní styl = dobré vlasy. Curls & Potions.