Reklamace a vrácení zboží

Vrácení do 14 dnů

Neodpovídá zakoupené zboží z nějakého důvodu vašim představám? Nevyhovující produkty můžete do 14 dnů od převzetí balíčku klidně vrátit, bez udání důvodu.

Zboží je potřeba vrátit nepoužité, nepoškozené a v originálním obalu a na vlastní náklady poslat na naši adresu (viz. formulář pro vrácení) Do balíčku nezapomeňte přiložit vyplněný formulář, který si můžete stáhnout a vytisknout.

Peníze vracíme zpravidla do 2 dnů od doručení balíčku k nám na sklad, a to na číslo účtu uvedené v přiloženém formuláři.

Pokud byl nákup proveden na firmu, není možné uplatnit práva spotřebitele a nejsme povinni zboží přijmout.

 

Poškozené zboží

Máte-li tedy při převzetí pocit, že by obsah balíčku mohl být poškozený (mokrá nebo roztržená krabice), rozbalte si jej přímo při přebírání a případně reklamaci vyřešte s dopravcem na místě.

Pokud rozbité zboží objevíte až doma, pošlete nám e-mailem na info@curlymyself.com kompletní fotodokumentaci a domluvíme se na dalším postupu.

 

Něco je špatně

Produkty při naskladnění na e-shop i před zabalením balíčku pečlivě kontrolujeme. Přesto se může stát, že nějakou vadu z výroby přehlédneme.

Pokud nějakou takovou vadu na zboží najdete, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@curlymyself.com a zašlete i fotografie zjištěné vady. Co nejdříve vás budeme informovat o dalším postupu.

 

Chybějící produkt nebo záměna

Ačkoli se maximálně snažíme, aby k takovým situacím nedocházelo, může se zcela výjimečně stát, že vám některá objednaná položka chybí nebo byla zaměněna za jinou. Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 722021777 nebo e-mailem na info@curlymyself.coma vzniklou situaci s vámi okamžitě okamžitě vyřešíme. 

 

Chyba ve složení

I k tomu může bohužel dojít, jelikož výrobce nemá žádnou zákonnou povinnost informovat nás o změně složení. Ačkoli věnujeme kontrole složení produktů nemálo času, nemůžeme zaručit, že aktuálně uvedené seznamy jsou úplné nebo bez chyb. Přesný seznam složek v každém produktu naleznete na obalu produktu.

V případě, že narazíte na obalu výrobku na jiné složení, než máme uvedeno u produktu na e-shopu, ihned nás prosím kontaktujte na tel. 722021777 nebo emailu

info@curlymyself.com

Formulář pro vrácení nákupu ke stažení zde.