Tangle Teezer

Tangle_teezer

 

Tangle Teezer - značka, kterou založil přední vlasový kolorista Shaun v Londýně v roce 2007.

Shaun, který strávil 30 let prací ve špičkových salonech a hledáním rychlého a snadného způsobu, jak rozmotat vlasové uzlíky bez tahání, zažil svůj „žárovkový“ okamžik v roce 2003.

Následoval výzkum, úprava designu, vývoj a zdokonalování až do roku 2007, kdy byl uveden na trh rozčesávací kartáč na vlasy The Original, který se stal okamžitou senzací.

Nezůstalo jen u jednoho vynálezu, inovace pokračovala, bylo vyhráno mnoho ocenění a naše průlomové kartáče na vlasy se posunuly nad rámec řady kartáčů na rozčesávání vlasů a zahrnují nástroje pro fénování a úpravu vlasů. Vše vyrobeno pomocí naší patentované technologie, kterou nenajdete na žádném jiném kartáči, síla je v "zubech" a vždy bude.

Jsme hrdí na to, že navrhujeme a vyrábíme všechny naše kartáče na vlasy ve Velké Británii. Získali jsme dvě ceny Queen’s Awards za Enterprise, když se Shaun setkal s Jejím Veličenstvom královnou v Buckinghamském paláci a také se stal velvyslancem vládní kampaně pro VELKOU Británii.

Zákazníci říkají, že jsme s našimi kartáči na vlasy změnili jejich životy, což nás pobízí k neustálým inovacím a vymýšlení.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem