Kudrnaté poradenství

Jak začít s Curly girl metodou? Nevíte si rady s výběrem produktů? Jste nováček a chcete to vzít za správný konec? Máte svá specifika, alergie či ekzémy a nedokážete se zorientovat v množství produktů? Nebo se prostě něco nedaří? 

DSC08905a-3

Objednejte si svou poukázku (nebo poukázku v EUR) na poradenství od zkušených Curly girl s několikaletou praxí.

Věnovat se Vám začneme během pár hodin (pokud jsme velmi vytížení, můžete čekat max. 3 dny).

Jakmile Vás důkladně vyzpovídáme a zjistíme vše potřebné, obdržíte od nás kompletní doporučení. Vypíšeme Vám vhodné produkty, poradíme s postupy i vychytávkami přesně Vašim vlasům na míru.

Nárok na poradenství máte kdykoli během 30 dní od vaší první zprávy. Věnovat se Vám tedy budeme kdykoli celý jeden měsíc!

Společně s poukázkou obdržíte instrukce, jak dále postupovat.

Poukázku poté uplatníte na nákup doporučených produktů, poradenství je tedy pro zákazníky CurlyMyself ZDARMA.

Poradenství

 

A kdo se vám bude věnovat?

 

Jitka Brabencová  (v poradenském týmu od prosince 2020)

Screenshot_2022-02-01-21-14-53-285_com-instagram-android_2

Jmenuju se Jitka, CGM se aktivne věnuju od ledna 2020, kdy mě ukecala kolegyně z práce. Svoje vlasy miluju, baví mě zkoušet, testovat, ať už produkty nebo techniky. Baví mě pomáhat a radit. V civilu jsem učitelka v mateřské škole. Doma mám jednoho motorkáře, jednu dospělou "stálepuberťačku" a 4 kočky z ulice. Co mi zvedne náladu? Kafe, čokoláda, zmrzlina, dlouhé procházky a in-line brusle ❤️ A samozřejmě povedený "wash day"🙈😆

Lea Kessl (v poradenském týmu od února 2022)

IMG-0638

Jmenuji se Lea a o CGM jsem se prvně dozvěděla ze zahraničních internetových článků někdy ve svých 15 letech, kdy jsem celá zoufalá hledala, jak ty své neposedné vlny zkrotit. Tehdy však nebyly v ČR dostupné žádné doporučované výrobky. A tak u mě CGM upadlo na dalších více než 10 let v zapomnění… až do jara 2020, kdy jsem měla vlasy po odbarvování a skoro denním žehlení zničené. Naučila jsem se přijmout a milovat své vlasy takové, jaké skutečně jsou. Baví mě objevovat a testovat nové vlasové produkty. Denně při své práci ve zdravotnictví oblékám bílou uniformu, ač je mojí favoritkou černá barva. Ráda pomáhám a učím se novým věcem. Jsem kávoholik, workoholik, miluji pečení různých dezertů, pěší turistiku, plavání. Doma mám další dva “kudrnáče” – manžela a psa Aerosmitha. 😊

Vendulka Sekaninová (v poradenském týmu od ledna 2023)

IMG_20240105_211355_628 

 Jmenuji se Vendula, na CGM metodě jsem od ledna 2020. Do této doby jsem své vlasy neměla ráda a rovnala je, protože mi nikdo nedokázal poradit s jejich péčí. Postupem času jsem si k nim našla cestu díky této metodě a miluji je. Snažím se jim dávat tu nejlepší péči jakou si zaslouží. 

Baví mě testovat nové produkty a různé kombinace.

Moje úchylka? Radit každé kudrnovlásce s péčí 🙂

Také jsem maminka dvou dětí a manželka skvělého muže.

 

Katka Švihlová  (v poradenském týmu od dubna 2021)

IMG_20211113_085638

Jmenuji se Katka, jsem milovnice zvířátek, a myslím, že je to poznat - pomalu nemám ani kde spát. 🤣 Ve volném čase ráda fotím nebo hraju na kytaru. S CGM jsem se setkala poprvé na instagramu Curlymyself, někdy v listopadu 2019. V té době jsem pouze četla články a sledovala videa.  Oficiálně jsem začala o své vlasy správně pečovat 1.února 2020. Jsem náruživý experimentátor, ráda hledám nové funkční kombinace produktů. 😁 Mám velmi jemné vlasy, vlny typu 2B/C. Zároveň jsem alergik, atopik a mám citlivou pokožku, takže se hodně zajímám o složení produktů - neustále se v této oblasti vzdělávám. Podporuji všechny, kteří se snaží šířit povědomí o negativním vlivu některých látek v obsažených v kosmetice.