Ecoslay Cayenne Lemon Squeeze - olej pro růst vlasů

Kód: 1000441
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příroda ve spojení s vědou vytvořila pečlivě sestavený růstový olej Cayenne Lemon Squeeze. Mnoholetá studie prokázala, že se více než 44 % účastníkům dramaticky zvýšil růst vlasů během 7 měsíců. V našem malém obchodě v Georgii se Cayenne Lemon Squeeze rychle stal oblíbeným - každý z nás zaznamenal významný a rychlejší růst od doby, kdy jsme jej začali používat. Nejen, že je tento olej naprosto fenomenální, pokud jde o prodloužení a udržení délky vlasů, ale také dodává vynikající lesk a uzamyká vlhkost uvnitř vlasu.

59 ml

Použití:

Jako zábal: Zahřejte láhev Cayenne Lemon Squeeze v horké vodě. Naneste na pokožku hlavy a před opláchnutím vmasírujte.

Jako denní ošetření pokožky hlavy: Aplikujte šetrně na pokožku hlavy a masírujte.

Pro odstranění gelové krusty: Naneste několik kapek na dlaně. Rozetřete a uhlaďte suché vlasy, aby se rozbil gelový obal a zůstaly nadýchané vlasy.

Po otevření skladujte v chladu. Skladovatelnost v lednici minimálně 24 měsíců.

Složení:

Pumpkin Seed oil, Jamaican Black Castor oil, Lemon essential oil, Sage essential oil, Thyme essential oil, Peppermint essential oil, Lavender essential oil, Rosemary essential oil,  Cedarwood essential oil, Tea Tree essential oil, Cypress essential oil, Fenugreek essential oil, Cayenne Pepper oil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Vlnité vlasy: Vlnité vlasy
Kudrnaté vlasy: Kudrnaté vlasy
Protein: Bez proteinu
Nízká poréznost: Nízkoporézní
Vysoká poréznost: Vysoká poréznost
Hustota vlasů: Jemné i husté vlasy
Glycerin: Bez glycerinu
Bez aloe: Bez aloe
Bez kokosu: Bez kokosu
Číslo produktu:: 1000441

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

brand_ambassador_1_480x480

Od svého založení v roce 2015 jsme se ohromně rozrostli, přesto je každý náš produkt stále ručně vyráběn v Adriině kuchyni! Každou objednávku odesíláme z jejího domova – žádné sklady! Tato péče a pozornost nás přiblíží ke každému produktu, zásilce a každému zákazníkovi.

Věříme, že jste to, co jíte. Také věříme, že to, co si dáte na své tělo, je stejně důležité jako to, co do něj vložíte. Proč bychom si tedy měli věnovat čas zařazovat organické ovoce a zeleninu do našeho jídelníčku a přitom si zaneřádit vlasy a pokožku hlavy přísadami, které nedokážeme vyslovit? Každá složka v našich produktech je pečlivě vybírána, protože dělá svou práci a je pro vás dobrá. Nemusíte se starat o čtení etikety a zkoumáním složení (ačkoli byste měli!), protože nám můžete věřit.

Zachraňte planetu způsobem Ecoslay! Naše ekologické sáčky jsou potaženy tenkou vrstvou PET plastu a nylonu, aby se zabránilo úniku. Tyto sáčky jsou typu #7 a lze je recyklovat ve většině recyklačních zařízení.