Flora Curl Insulated Shower Cap - termo čepice

Kód: 1000297
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná termo čepice, která zkrášlí váš mycí den a přinese další výhody oproti vaší klasické igelitové čepici. Jedinečně navržená, víceúčelová sprchová čepice Flora & Curl okamžitě zvýší váš zážitek z mytí. Je ručně tkaná, s láskou, na podporu úpravy vlasů.

Vodotěsná vnější vrstva je opatřena našimi ručně kreslenými rostlinami. Vnitřní vrstva má měkkou a silnou izolovanou podšívku, která je tkaná, aby poskytovala teplo a pohodlí. Vaše kudrlinky vám poděkují!

V den mytí ji používejte dvěma způsoby:

Sprchová čepice / vlasy jsou po celou dobu suché a neohrozí je ani vzdušná vlhkost z páry
Termo čepice/ Překlopte ji na druhou stranu a máte zahřívací čepici, která okamžitě zahřeje vaši hloubkovou kúru.

Péče o vlasy je péče o sebe. Přinášíme vám zkrášlující inovaci pro váš mycí den.

Efektivnější hloubkové ošetření - Bez jakýchkoli šňůr nebo potíží naše jedinečně navržená sprchová čepice zvyšuje teplotu uvnitř a povzbuzuje kutikuly, aby se rychleji otevřely během hlubokého vyživování, olejového zábalu nebo jiných tepelných ošetření. Vaše kadeře budou vyživovány rychleji díky extra zahřátí a teplu.

Pohodlná - je přenosná a lehká, což umožňuje flexibilitu a svobodu při výživě vlasů, bez ohledu na to, co děláte nebo kde jste. Cestujte s ní!

Znovu použitelná - rozloučte se se snadno poškozenými jednorázovými plastovými  čepičkami a vyberte si opakovaně použitelnou čepici. Snadné praní a snadné sušení. Lepší pro životní prostředí!

Perte ideálně v ruce nebo na 30°C jemný program v pračce.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče a hřebeny
Číslo produktu:: 1000297

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FC_HR_083_REV

Flora & Curl je 100% přírodní, vysoce výkonná řada péče o vlasy pro suché a texturované vlasy (od vlnitých, zvlněných až po kudrnaté a afro). Společnost F&C se narodila, aby narušila trh s produkty v oblasti péče o kudrnaté vlasy s nízkou kvalitou, zatěžujícími produkty, které jsou často naplněny aditivy. Naše receptury pro péči o vlasy jsou čisté a absolutně prosté jakýchkoliv pochybných přísad, sulfátů, sulfitů, silikonů, minerálních olejů, petrochemikálií, palmového oleje, syntetických barviv, syntetických barviv, DEA, TEA a umělých parfémů. Naše výrobky dodávají 100% hydrataci na bázi rostlin pro měkčí a lépe zvládnutelné vlasy.

Co nás činí jedinečnými - nabízíme lázeňský a wellness přístup k péči o vlasy a všechny produkty jsou navrženy tak, aby umožnily našim zákazníkům, aby se mohli pyšnit péčí o sebe, včetně vlasů. Od promyšleně navržených obalů, které skutečně umožňují našim botanickým složkám prosvítat, sladkým vůním, přivádíme vaše kudrnaté vlasy zákazníkům jedinečnou vlasovou terapii a zážitek.

Naším posláním je revoluce v péči o vlasy pro nejcitlivější typy vlasů tím, že z nejlepších dostupných surovin vyrobíte ty nejlepší přírodní produkty.

Baleno s láskou
Obaly tvoří třetinu odpadu na světě. Ve společnosti Flora & Curl věříme v důležitost udržitelnosti. Používáme ekologicky šetrné obaly a dodací materiály, které jsou minimalistické, biologicky rozložitelné, recyklovatelné a opakovaně použitelné.

Flóra a fauna
Naše receptury jsou bez krutosti a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Made Local
Od konceptu po vytvoření je každý krok našeho procesu vývoje produktů ve Velké Británii. Abychom ušetřili peníze, nepřijímáme zkratky ani kompromisní složky. Místní výroba zajišťuje praktický přístup a kontrolu kvality v každé fázi, protože pro Vás vyvíjíme vzrušující a efektivní produkty: naše zákazníky. Podnikáme kroky k lokalizaci výroby a přepravy tam, kde je naše poptávka.