O nás

O Curly Myself

DSC08673a

Vítejte ve světě kudrnatých a vlnitých vlasů!

S potěšením pro Vás připravujeme balíčky plné voňavých přírodních produktů pro krásné, zdravé a lesklé vlasy.  

Všechny produkty na e-shopu jsem sama vyzkoušela na svých vlasech. Nenajdete zde jediný přípravek, jehož účinky bych osobně neověřila a nemohla jej s čistým svědomím doporučit.

Balíčky jsou balené s ohledem na přírodu a životní prostředí - nepoužíváme plasty, jen plně recyklovatelné materiálya papírové lepící pásky. 

Nejste pro nás jen číslem objednávky! Kde každému balíčku přistupuji individuálně a s láskou. Každý balíček obsahuje malé překvapení, pro krásnější den!

Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit! Poradenská schránka zeptejse@curlymyself.com je připravena pomoci Vám s výběrem produktů i s jakýmkoli kudrnatým trápením.

Tak ať se vám u mě líbí! :)

Renata ♥

CurlyMyself

O mně

DSC09901-Edita

Jmenuji se Renata Havránková, jsem máma dvou kluků a majitelka Curly Myself.

Tak jako spousta z vás, i já jsem si prošla obdobími nenávidění a žehlení svých kudrnatých vlasů. Přeci rovné vlasy jsou tak pohodlné a to moje suché beztvaré roští nestojí za nic! Pak jsem náhodou na Youtube narazila na Curly girl metodu a zajásala! Tohle by mohlo být to, co mi pomůže mít krásné, zdravé a hlavně "svoje" vlasy!

S nedostatkem informací a neznalostí složení výrobků jsem se vrhla na metodu a myslela si, že šampón bez silikonů přetvoří mé vlasy na krásnou zdravou hřívu. Naivní představa vzala rychle za své...

Pár let poté jsem se rozhodla, že to zkusím znovu a lépe. Začala jsem hledat a překládat návody, učila se orientovat ve složení výrobků a po večerech hltala videa s postupy. Na podzim 2018 jsem založila instagramový profil curlymyself, abych si zdokumentovala, jestli se moje vlasy mění. Stále jsem dělala spoustu chyb, stále se učila a až v lednu 2019 začala skutečně a opravdově Curly girl metodu.

Změny, které se začaly odehrávat na mých vlasech nadchly nejen mě, ale i mé sledující. Ovšem sehnat správné výrobky pro sebe i mé kudrnaté kamarádky v Čechách bylo stále nemožné. A tak přišel velmi spontánní nápad se založením kudrnatého e-shopu.

IMG_20200201_231203

Jako správný střelec jsem na nic nečekala a za 3 týdny 11. 4. 2019 jsem spustila www.curlymyself.com.

Stále se učím a stále hledám to nejlepší pro své i vaše vlasy! Testuji a zkouším, abych mohla co nejpřesněji popsat a doporučit produkty, které zde naleznete. 

Jsem tu pro vás, abych vám poradila a pomohla nalézt to nejlepší pro vaše vlnité a kudrnaté vlasy. Abych vám dodala pomyslnou korunku krásy, záři a sebevědomí v podobě vašich vysněných vlasů.

I proto jsem v květnu 2022 vydala společně s Katkou Pechovou Kudrnatou příručku. Jednoduchý a stručný návod pro každou kudrlinku :)

A jsem velmi vděčná za to, že se díky vám všem mohu věnovat tomu, co mě tolik naplňuje!

Přeji vám krásné a zdravé vlasy a příjemné nakupování

Vaše Renata